16 Mayıs 2019

Kate Middleton ve Prens William, Archie ile Tanışırsa

YAZI: ZEYNEP GÜR

kate middleton 

Fotoğraf: Getty Images Turkey

İngiliz Kraliyet ailesinin son üyesinin ziyaretçi listesi epey kabarık; elbette ki önce Kraliçe Elizabeth ve Prens Philip, ve hemen ardından Kate Middleton ve Prens William. Meghan Markle ve Prens Harry çiftinin geçtiğimiz hafta başı dünyaya gelen oğulları Archie Harrison Mountbatten Windsor, (Archie doğmadan önce ortalıkta dolanan isim tahminlerine buradan ulaşabilirsiniz) şu anda, Frogmore Cottage'da annesi ve anneannesi Doria Ragland ile inzivada. Prens Harry de her ne kadar bu dönemde eşini olabildiğince yalnız bırakmamaya çalışsa da, görev onu çağırdığında eşini terk etmek kaldığı zamanlar olabiliyor maalesef. 

Archie, yavaş yavaş İngiliz Kraliyet ailesinin tüm üyeleriyle tanışmaya başladı anlayacağınız. Fakat ziyaretçi listesinde hala tanışmadığı önemli isimler yer alıyor; kuzenleri Prens George, Prenses Charlotte ve Prens Louis... Ve elbette Archie'nin büyükbabası Prens Charles'ı ve eşi Camille Parker'ı da unutmamak lazım!

Meghan Markle ve Prens Harry çifti, ortak Instagram hesapları @sussexroyal'dan Archie içerikli paylaşımlarda bulunarak takipçilerini güncellemeyi de ihmal etmiyor. Çiçeği burnunda çift en son Anneler Günü'nde anlamlı bir fotoğraf paylaşarak tüm annelerin Anneler Günü'nü kutladı. Biz de yeni anne Meghan Markle'ın geçmiş Anneler Gününü kutlarız!

ETİKETLER: KATE MİDDLETON , PRENS WİLLİAM , İNGİLİZ KRALİYET AİLESİ , ARCHİE