30 Kasım 2018

Kate Middleton ve Meghan Markle Karşı Karşıya mı?

YAZI: ZEYNEP GÜR

kate middleton

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Kate Middleton ve Meghan Markle arasındaki ilişki kırılma noktasında mı? Bu hafta, içinde Kate ve Meghan adı geçen tüm haberlere kulak asacak olursak, Kensington Sarayı'nın boks ringine dönüşmesi an meselesi! Öyle ki, Prens Harry ve Meghan Markle'ın acil taşınma kararları da bu teorileri ortaya atanların ekmeğine adeta yağ sürüyor.

Öyleyse bir adım geri gidip büyük resmi görmeye çalışalım. Sussex Dükü ve Düşesi'nin geçtiğimiz günlerde gündeme düşen ani taşınma kararı -Meghan Markle'ın 4 aylık hamileliği göz önünde bulundurulduğu vakit- kulağa oldukça mantıklı geliyor. Fakat maalesef, Prens William ve Kate Middleton'ın da evi olan Kensington Sarayı'ndan 50 km uzağa yerleşen Sussex çiftinin bu kararının saraydaki iç dengesizliklerle bağlantılı olduğuna inananlar çoğunlukta.

kate middleton

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Bir de tabii olayların bu noktaya gelmesinde; Meghan Markle'ın düğününde Kate Middleton'ın nedimelerden biri olmaması, Kate Middleton'ın Meghan Markle'ın düğününe daha önce giydiği elbiselerden birini giyerek katılması, Prenses Charlotte'un nedime provaları Meghan'ın istediği gibi gitmeyince Kate Middleton'ın gözyaşlarına hakim olamaması ve tabii bir de Meghan Markle'ın düğününde istediği tacı giyememesi gibi etkenler de var.

Kate Middleton, tüm gürültü kalabalığına inat, geçtiğimiz gün Meghan Markle'ın hamileliği hakkında şu sözleri söyleyerek: "Bu zamanlarda çocuk sahibi olmak gerçekten çok güzel", "George ve Charlotte'un yeni kuzeni yolda, ve tabii Louis'nin de. Gerçekten çok özel bir an"  son noktayı koymuş oldu.

Belki de asıl soğuk savaş Prens William ve Prens Harry arasındadır? Zira, Prens Harry'nin: "Aile olarak çalışmanın birtakım zorlukları var elbette. Ama hayatımızın geri kalanı boyunca bir arada olmaktan başka çaremiz yok" sözleri hala kulaklarımızda çınlıyor!

Meghan Markle'ın Stil Evrimi:

ETİKETLER: MEGHAN MARKLE , KATE MİDDLETON , KRALİYET AİLESİ , PRENS HARRY , PRENS WİLLİAM