27 Aralık 2018

Kardashian-West Ailesinin Renkli Yılbaşı Fotoğrafı

YAZI: EKİN KURBETÇİ

Fotoğraf: @kimkardashiankim-kardashian-kanye-west-christmas-new-year-photo-north-chicago-saint-instagram

Fotoğraf: @kimkardashian

Her sene toplu bir yılbaşı kartpostalıyla karşımıza çıkan Kardashian klanı, bu yıl rutinlerinin biraz dışına çıktı. Kendall’ı ve Rob’u dışarda bırakarak çocuklarıyla birlikte yılbaşı pozlarını veren kız kardeşlerin ardından, ikinci raund’da Kim Kardashian atak yapıyor. Büyük aile fotoğrafından sonra kendi çekirdek ailesiyle de objektifin karşısına geçen ikonik güzel, Kanye, North, Chicago ve Saint ile çektirdiği kareleri Instagram hesabından paylaştı. Kim Kardashian beyazlara bürünüp rapunzel saçları ve full makyajıyla karşımıza çıkarken West ailesinin kalanı ise baştan aşağı siyahı tercih etti.

kim-kardashian-kanye-west-christmas-new-year-photo-north-chicago-saint-instagram

Fotoğraf: @kimkardashian

Siyah ve beyazın domine ettiği bu fotoğrafta ise iki renkli detay var. Toz pembe saçların yükselişte olduğu 2018’de Kanye West’te uzun zamandır bu rengin çekim alanında. İstikrarlı bir şekilde yeni saç rengini koruyan şarkıcının fotoğraflarda 32 diş gülümsemesi ise hiç alıştığımız bir şey değil. Ünlü sunucu Ellen Degeneres’ın ‘Kameraların etrafında olmadığı zamanlarda ne yaparsın?’ sorusuna bile ‘Gülümserim.’ diye cevap vererek imzası haline gelen poker yüzünü tiye alan Ye, anlaşılan o ki yılbaşı ruhuna bürünmüş.

kim-kardashian-kanye-west-christmas-new-year-photo-north-chicago-saint-instagram

Fotoğraf: @kimkardashian

Fotoğrafın bir diğer renkli detayı ise North’un kırmızı ruju. Annesinin makyaj malzemeleriyle oynamayı çok seven North’u daha önce turuncu farla ve farklı bir ruj rengiyle görmüştük. Kızının makyaja çok meraklı olduğunu ve ona sadece bir ürün kullanma izni verdiğini söyleyerek eleştiri oklarının hedefi olan Kim Kardashian, yılbaşı ruhu için bu kez de 4 buçuk yaşındaki North’un kırmızı rujuna göz yummuş. Yeni nesil stil ve güzellik ikonlarını şimdiden yetiştirmeye başlayan Kardashian-West ailesini sıkı takipteyiz.

Ünlülerin Noel Kutlamaları

ETİKETLER: KİM KARDASHİAN , KANYE WEST , YILBAŞI FOTOĞRAFI , NORTH WEST