15 Şubat 2018

Kanye West Instagram'a Kim ile Geri Döndü?

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

Kim KardashianFotoğraf: @kimkardashian

13 Şubat’a kadar Kanye West’in Instagram hesabı, devasa boş bir sayfadan ibaretti. Ancak tarihler 14 Şubat’ı gösterdiğinde sayfa büyük bir değişikliğe uğradı.

Aslında her şey dün New York saatiyle 15:00’da başladı. West, boş bir Instagram sayfasında, boş bir kağıtta ‘Happy Valentines Day Babe’ yazılı bir not yayınladı. İlk başta oldukça minimalist ve sevimli gelen bu kutlama, hiç de Kardashian ve West tarzı bir şey değildi. İşin aslı ilerleyen saatlerde ortaya çıktı. Kanye West, geçmişten günümüze birçok popüler çiftin olduğu 52 fotoğraf paylaştı. Ve bunların içinde Kim Kardashia’a ait hiç fotoğraf yoktu.

Kim KardashianFotoğraf: @kanyewest

Bunlar, Barack ve Michelle Obama’dan, Prenses Diana ve Prens Charles’a, Kate Moss-Johhny Depp’ten Aaliyah ve Tupac’e kadar, popüler kültürün en göz önünde olan ve konuşulan çiftlerinin fotoğraflarıydı. Güzel bir mesajla sevgilisine, tam da kendine yakışır bir jest yapan Kanye, son 2 postunda da Kim Kardashian ile kendi fotoğraflarını paylaşarak en az onlar kadar ikonik olduklarının altını çizmeyi ihmal etmedi. 

18-02/15/kanye-kim.jpg

Fotoğraf: @kanyewest

Bütün bu fotoğrafların altında yatan asıl mesaj nedir bilinmez ancak, Kanye West’in Instagram’a son derece eğlenceli bir geri dönüş yaptığını söyleyebiliriz. 

ETİKETLER: KANYE WEST , KİM KARDASHİAN , İNSTAGRAM , SEVGİLİLER GÜNÜ