20 Eylül 2018

Kanye West Chicago'ya Geri Dönüyor

YAZI: ZEYNEP GÜR

Kim Kardashian ve Kanye West'in çocuklarının adı "North" olabilir; fakat şu anda çiftin yön duygusu biraz zayıflamış durumda. Kanye büyüdüğü şehir Chicago'ya taşınıyor. Ünlü rapçinin sürekli Chicago'ya taşınma hayalleri olsa da, Kim Kardashian'ın Los Angeles'tan ayrılmaya niyeti yok gibi görünüyor. Kim, bu dönemde Chicago'da daha fazla zaman geçirmeyi planlıyor, ancak tam zamanlı hareket etmiyor. Kim'in Chicago'ya taşınmak istememesinin nedeniyse çok basit; 5 yaşındaki North, 2 yaşındaki Saint ve 8 aylık Chicago. 

Söylenilenlere göre Kim, çocukların Los Angeles'taki yaşamlarına devam etmesinin iyi olduğunu düşünüyor. North, okuluna devam ediyor ve dersleri mükemmel. Sürekli Chicago'ya hamle yapmanın çocuklara fayda sağlayacağını düşünmüyor. Ayrıca Kim de ailesinin yanında olabildiğince çok vakit geçirmek istiyor. 

 kanye west kim kardashian

@kimkardashian 

Çift, Kanye West'in taşınma hayallerine rağmen yine de ayrılmayı planlamıyor. Kim, her şeyi akışına bırakıp kocasının kalıcı olarak Chicago'ya yerleşip yerleşmeyeceğini görmek istiyor. Kocasının ani kararlarına alışık olan Kim, bu dönemde onun yanında olacağını söylüyor.

Kardashian-Jenner klanındaki tek taşınma hamlesi Kanye'ye ait değil; görünüşe göre Khloé Kardashian da dört aylık bebeğiyle Tristan Thompson'a daha yakın olmak adına Cleveland'a geri dönüyor. Bakalım bir sonrak taşınma hamlesi hangi Kardashian-Jenner üyesinden gelecek?

ETİKETLER: KANYE WEST , KİM KARDASHİAN , CHİCAGO , CHİCAGO WEST