14 Ağustos 2018

Justin Bieber ve Hailey Baldwin'in Düğün Tarihi Belli Oldu!

YAZI: ZEYNEP GÜR

justin bieber

Fotoğraf: @jaileylegend

Hollywood'da sürpriz etkisi yaratan nişanlarının aksine, Justin Bieber ve Hailey Baldwin düğünlerini ağırdan almaya kararlı. Fısıltılar Hollywood'un gözde çiftinin düğün tarihlerini 2019 yılına ertelediği yönünde.

Geçtiğimiz günlerde nişanlısının evinden elinde 'The Meaning of Marriage' (Evliliğin Anlamı) kitabı ile çıkarken görüntülenen Justin Bieber, belli ki evliliği şansa bırakmak istemiyor. Geçtiğimiz hafta, bisiklete binerken duygusal anlar yaşayan Justin Bieber'a o günü soran muhabirlere genç sanatçı elindeki kitabı göstererek 'bu' cevabını verdi. "Hayatta iyi günleriniz olur bir de kötü. Eğer kötü günler geçirmezseniz yaşadığınız şey gerçek değildir" diyerek evlilik kararının anlık bir hevesten ibaret olmadığının bir kez daha altını çizdi. 

justin bieber

Fotoğraf: @keithsnow

Düğün planlarına çoktan başladıkları söylenen çiftin, biz bize bir organizasyonla Kanada'da evlenmeyi planladıkları söyleniyor. US Weekly'e verilen bir habere göre: "Justin, Kanada'daki evini çok seviyor. Onun için gerçekten çok özel bir yer ve orada evlenmeyi çok istiyor." 

ETİKETLER: JUSTİN BİEBER , HAİLEY BALDWİN , HOLLYWOOD