11 Mart 2019

Julianne Moore Hangi Filmden Kovuldu?

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Julianne Moore

Fotoğraf: Michael Tighe/Donaldson Collection/Getty Images

40 yıl düşünsek aklımıza gelmezdi! İnanbiliyor musunuz, Julianne Moore başrol oynamak üzere anlaştığı bir filmin deneme çekimlerinde kovulmuş. 

Geçtiğimiz günlerde Andy Cohen'ın sunduğu Watch What Happens Live With Andy Cohen programına Diane von Fürstenberg ile birlikte konuk olan Julianne Moore'dan müthiş bir itiraf geldi. Yeni vizyona giren Oscar adayı Can You Ever Forgive Me? filminin kadrosundan neden çıktığı merak edilen aktrisin yanıtı herkesi şaşırttı. "Filmden ayrılmadım, kovuldum! Nicole beni kovdu. Gerçek bu."  Bu itiraf programda Diane von Fürstenberg'in Richard Gere ile kısa süreli bir aşk yaşadığını açıklamasını bile gölgeledi.

Filmin senaristi Nicole Holofcener deneme çekimlerinde Melissa McCarthy'nin bu rol için daha uygun olacağını düşünerek, Julianne Moore ile anlaşmasını feshetmiş. Rolün dönüşümü ve gelişimi konusunda Holofcener ile ciddi fikir ayrılıkları yaşadıklarını belirten Moore, "Sanırım beni beğenmedi" diyor.

Cohen'in filmi izleyip izlemediğine dair sorduğu soruya da tüm samimiyetiyle "Hayır" diyerek cevap veriyor Moore. "Melissa McCarthy müthiş oynamıştır eminim, onu çok seviyorum ama izlemedim. Kovulduğun bir filmi izlemek gerçekten acı veriyor."

ETİKETLER: JULİANNE MOORE , CAN YOU EVER FORGİVE ME? , ANDY COHEN , MELİSSA MCCARTHY , NİCOLE HOLOFCENER