23 Kasım 2017

Jennifer Lawrence ve Darren Aronofsky Ayrıldı!

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Jennifer Lawrence, Darren Aronofsky

"Harvard mezunlarını fazlasıyla kibirli buluyorum. Her konuda sürekli Harvard’a referans veriyorlar. Harvard’ı anmadan iki dakika bile konuşulmuyor!"

Bu sözler Jennifer Lawrence’ın kendisine ait. Ne tesadüftür ki 1 yıldır aşk yaşadığı ve geçtiğimiz gün ayrıldıklarını duyurduğu başarılı senarist ve yönetmen sevgilisi Darren Aronofsky de Harvard’lı. Eski sevgilisinin tipik bir Harvard'lı olmadığını söyleyen Lawrence, Vogue'a verdiği röportajda arada Kim Kardashian ve reality şovlar yüzünden tartışsalar da, günün sonunda her zaman uzlaşabildiklerinin altını çizmişti.

Bu kez konu Kim Kardashian'dan daha ciddi olmalı ki, ilişkileri ayrılık kararıyla sonlanmış. 2016'da, 'Mother!' filminin çekimlerinde yakınlaşan Lawrence ve Aronofsky, bugüne kadar diğer Hollywood çiftleri gibi fazlasıyla göz önünde durmasalar da, ilk kırmızı halı yürüyüşlerini filmin galasında gerçekleştirmişti. 

'Mother!' gişede beklenilen rağbeti görmese de, sinema eleştirmenleri tarafından iyi not aldığı için Golden Globes'ta ödüllendirilebilir. Bu durumda iki eski sevgilinin ikinci bir kırmızı halı çıkarmasına hazırlıklı olması gerekir. Jennifer Lawrence ve Darren Aronofsky özel ilişkilerini sonlandırsa da, profesyonel iletişimlerini saygı ve sevgi içerisinde yürüteceklerinden en ufak şüphemiz dahi yok!

Jennifer Lawrence'ın 5 Güzellik İmzası

 

ETİKETLER: JENNİFER LAWRENCE , DARREN ARONOFSKY , İLİŞKİ , AŞK