F

06 Şubat 2019

Jennifer Lawrence ve Cooke Maroney'den Mutlu Haber: Nişanlandılar!

YAZI: İNAN KIRDEMİR

 Jennifer Lawrence, Cooke Maroney

Fotoğraf: Felipe Ramales / SplashNews.com

Göz önünde olmayı pek sevmiyorlar ama basın mensuplarının radarına girdikleri zaman da tebessüm etmeyi asla ihmal etmiyorlar. Bazen alışverişte yakalanıyorlar, bazen de gece evlerinden çıkarken. Etkinliklerde veya davetlerde birlikte görünme gibi bir çabaları yok. Belki de bu yüzden Hollywood'da yaşayan birçok çiftten daha doğal ve daha mutlular. Bugün nişanlandıkları duyurulan Jennifer Lawrence ve sanat galerisi direktörü, müstakbel eşi Cooke Maroney'den bahsediyoruz.

Lawrence'ın yakın arkadaşı Laura Simpson aracılığıyla tanışan çiçeği burnunda nişanlılar, yaklaşık 1 yıldır birlikteler. 2015 yılında, henüz 24 yaşındayken Amerikan Vogue'a verdiği röportajda "Hayatımın erkeğini bulup sonuna kadar onunla yaşamak istiyorum. Bir yuva kurmak, anne olmak en büyük arzum" diyen Lawrence, o erkeği bulmuşa benziyor. 

Daha önce kendisinden 20 yaş büyük yönetmen sevgilisi Darren Aronofsky ile birlikteydi ama tarif ettiği mutluluğu yakalayamadı. Coldplay'in Chris Martin'i ve başarılı aktör Nicholas Hoult da Cooke Maroney kadar şanslı değildiler. Umarız, Lawrence tarif ettiği mutlu aile tablosunu Maroney ile inşa eder. Bu dilekle birlikte sempatik çifti tebrik ediyoruz!

ETİKETLER: JENNİFER LAWRENCE , COOKE MARONEY , NİSAN , EVLİLİK