16 Şubat 2018

Jennifer Aniston ve Justin Theroux Ayrılıyor mu?

YAZI: İNAN KIRDEMİR

 Jennifer Aniston

Fotoğraf: Getty Images Turkey/JB Lacroix/WireImage

"Her şeyden önce çok iyi iki dostuz. Evliliğimizi sonlandırsak da, arkadaşlığımızın baki kalacağının altını çizmek isteriz."

Yukarıda okumuş olduğunuz Jennifer Aniston ve Justin Theroux’nun birlikte yayınladıkları ortak ayrılık bildirisinden bir kesit. Çoğunlukla çekişmeli geçen ve türlü anlaşmazlığın şekillendirdiği ayrılık süreçlerinin arasından iyi niyet ve sevgiyle sıyrılabilen bu açıklama, Aniston'ın hayata karşı duruşunun da özeti gibi aslında.

"Böyle bir açıklama yapma gereği bile duymazdık, fakat sektörün yarattığı asılsız dedikodulara mahal vermemek için sizleri doğrudan bilgilendirmeyi uygun gördük" diyen çift, birbirlerine karşı duydukları derin sevginin zedelenmemesi adına örnek alınması gereken bir hassasiyet sergiliyor.

2015'in Ağustos ayında dünyaevine evine giren Jennifer Aniston ve Justin Theroux'nun ortak geçmişleriyse beraber geçirdikleri 6 yıla dayanıyor. 6 yıl içerisinde güzel bir dostluk yakalamanın verdiği hafiflikle, son derece olgun bir biçimde yollarını ayıran ikiliye bundan sonraki hayatlarında mutluluk diliyoruz. 

Jennifer Aniston, neden sosyal medyadan uzak kalmayı tercih ediyor?

 Jennifer Aniston'ın Güzellik Evrimi

ETİKETLER: JENNİFER ANİSTON , JUSTİN THEROUX