11 Ekim 2017

İsveç Kraliyet Ailesi'nin Minik Prensi Gabriel'den İlk Fotoğraf

YAZI: İNAN KIRDEMİR

İsveç

Fotoğraf: Erika Gerdemark/Royal Court /Sweden

Tüm dünya İngiliz Kraliyet Ailesi'nin favori üyeleri Kate Middleton ve Prens William'ı konuşabilir. Prens George'un ilk okul günü hepimizin ilgiyle takip ettiği bir haber şölenine de dönüşebilir fakat İsveç Kraliyet Ailesi'nin hatırı sayılır popülerliğini de göz ardı etmemek gerekir.

Yakışıklılığıyla Prens William'ı tahtından edebilecek bir karizmaya sahip olan Prens Carl Philip ve güzel eşi Prenses Sofia, gerek mutlulukları, gerekse 31 Ağustos'ta dünyaya gelen son kraliyet üyesi Prens Gabriel ile Cambridge Dükü ve Düşesi'ne rakip bile gösterilebilir.

İsveç

Fotoğraf: Erika Gerdemark/Royal Court /Sweden

Özenli yaşantıları, prens ve prenses olarak yakaladıkları uyum ve dünya tatlısı iki veliahtlarıyla modern peri masalını devam ettiren çift, bu saadetin en minik halkası olan Prens Gabriel'in fotoğraflarını ilk kez paylaştı. "Hepinize en içten sevgilerimizi gönderiyoruz. Oğlumuz Gabriel için yolladığınız tebrik mesajları ve iyi dilekler için de teşekkürler" notunu düşen İsveç Kraliyet Ailesi'nin mutlulukları ve heyecanı sizce de gözlerinden okunuyor mu?

 

ETİKETLER: İSVEÇ KRALİYET AİLESİ , PRENS CARL PHİLİP , PRENSES SOFİA , PRENS GABRİEL , KATE MİDDLETON