06 Ekim 2018

İşte Mutluluk: Irina Shayk, Bradley Cooper ve Kızları Lea De Seine

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Irina Shayk, Bradley Cooper

Fotoğraf: Raymond Hall/GC Images

Vogue Türkiye Ekim 2018 sayımızın kapak yıldızı Irina Shayk'in ve sezonun mottosu gerçekleştirdiğimiz çekimlerde 'Büyük Oyna!' olsa da, 32 yaşındaki süpermodel özel hayatında kurduğu çekirdek ailesiyle son derece mutlu görünüyor. 2015 yılından bu yana ünlü aktör Bradley Cooper ile birlikte olan süpermodelin bu ilişkiden dünyaya gelen bir kızı var: Lea De Seine. Geçtiğimiz yıl doğan Lea De Seine henüz 1 yaşında. 

Objektiflerden büyük bir hassasiyetle kaçınan Shayk ve Cooper, kızlarıyla basın önüne çıkmamakta da bir o kadar hassas. Onları yakalayabilmek gazetecilik anlamında gerçekten bir ustalık işi. Neyse ki, Lea De Seine daha fazla büyümeden, üçünün de bir arada olduğu bir fotoğraf basın tarafından çekilebildi. New York sokaklarında kızlarını gezdirirken karşımıza çıkan Shayk-Cooper ailesi baktıkça içimizi ısıtan bir enerjiye sahip. Shayk'in çekimleri, Cooper'ın Lady Gaga ile birlikte yer aldığı ve yönettiği yeni filmi A Star Is Born'un galası derken, ikisinin de çok yoğun bir takvime sahip olduklarını söyleyebiliriz. İtinayla zaman yaratmaya çalıştıkları tek gerçek kızları. 

Bilinçli veya bilinçsiz objektiflere aynı anda gülümsedikleri bu kare, yakında ünlü çiftin evlilik müjdesiyle taçlandırılır mı bilemiyoruz, fakat nişanlandıklarına dair çıkan haberler kesin bilgi, söyleyelim... Bu arada gündelik hayatlarında son derece casual ve konforlu bir stili tercih etmeleri de gözlerden kaçmadı. Shayk'in floral elbisesi, Cooper'ın denim pantolon ve tişört kombini bir anne ve babanın çocuklarını gezdirirken giyebileceği en rahat kombin.

Irina Shayk Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Gerçek

 

ETİKETLER: IRİNA SHAYK , BRADLEY COOPER , NEW YORK , LEA DE SEİNE