21 Eylül 2016

İstanbul Moda Haftası Başlıyor

mbfw

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un 8. sezonu, 11-15 Ekim tarihleri arasında Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşecek. Tasarımcıların İlkbahar/Yaz 2017 koleksiyonlarını sergileyecekleri hafta, Zorlu Center PSM’nin teknik altyapısı ile davetlilere heyecan verici bir moda haftası deneyimi yaşatacak.

Sponsorluğunu üstlendiği moda haftalarının her sezonunda, Karlie Kloss, Georgia May Jagger, Tilda Swinton, Dree Hemingway, Doutzen Kroes, Natasha Poly gibi isimlerin başrolde olduğu moda kampanyaları sunan Mercedes-Benz sekizinci sezonunda, İsveçli Christian Larson’ın yaratıcı yönetmenliğinde yenilenen Mercedes-Benz CLA’yı İngiliz müzisyen Eliot Sumner ve Alman model Lucie Von Alten ile bir araya getiriyor. 

Mercedes-Benz, yenilenen CLA’yı Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul süresince etkinlik alanında da sergileyecek. Yenilenen CLA, güçlü ve sportif tasarım çizgileriyle son derece özgün ve dinamik bir görsel şölen ortaya koyuyor. Mercedes-Benz Otomobil Grubu Pazarlama ve Satış Türkiye Direktörü Şükrü Bekdikhan, yeni sezon için  “Türk tasarımcıları ve moda sektörünün yetenekli isimlerini hem Türkiye’de, hem de uluslararası arenada desteklemeyi hedefleyen etkinlik kapsamında, bu sezon da Türkiye’den ve dünyadan basın mensupları ve satın alma sorumlularını İstanbul’da buluşturacağız. Türk moda sektörüne ve moda haftasına kesintisiz desteğimizi sürdürmekten gurur duyuyoruz.” diyor.

 

ETİKETLER: MBFWI , MERCEDES-BENZ FASHİON WEEK ISTANBUL