03 Şubat 2017

Işıltılı Hissetmenin Kusursuz Yolu

swarovski 

 

 

Estetiğin hemen her köşe başında bulunabileceğini fark eden Swarovski'nin kreatif direktörü Nathalie Colin, 2017 İlkbahar/Yaz koleksiyonunun ilhamını rahat, zahmetsiz ve modern bir yaklaşım için Paris ve Los Angeles’ın kentli mekanlarından aldı. 

Colin, “Bu sezonki koleksiyonun adı Urban Romance. Bu koleksiyonun hazırlanmasına sevdiğim iki şehir, yaşadığım ve çalıştığım Paris ve ilham almak ve fotoğraf çekimleri için sık sık gittiğim Los Angeles’ın modernliğinden ve romantik yüzünden esinlendim. Paris’in romantik yanı taze ve çiçeksi renkler ve kadınsı tasarımlarda görülüyor, modern ve mimari yapılar ise daha grafik takılara ilham veriyor. Los Angeles ise akıcı, hippi stili siluetlere esin kaynağı oldu. Bu koleksiyonla her kadın kendi tarzını ve ruh halini ifade edebilir; takıları karıştırıp yakıştırarak, yığma ya da kat kat kullanarak tarzına kişisel ve şık bir vurgu katabilir. Bu ışıltılı görünmenin ve hissetmenin harika bir yolu!” diyor. 

swarovski

Bu sezon Urban Romance koleksiyonun karşı konulmaz yeni nesil çiçek motifleriyle çiçeklerin modadaki gücünü yeniden keşfedeceksiniz. Geleneksel gül motiflerinde grafik çizgiler organik trendiyle bir araya geliyor, ortancalara ise Paris’in lüks takı geleneğinden esinlenilerek pembe, zümrüt yeşili ve menekşe moru tonlarında çağdaş vurgular katıldı.

swarovski

Gözünüzün önüne şehir Los Angeles’ta gün batımında yavaş yavaş kararmaya başlayan gökyüzünü getirin. Rahat ve kadınsı tarzı yeniden tanımlayan bu tasarımlarda gün batımının altın tonları kehribar rengi kristal tonlarıyla bir araya gelerek güneşin bronzlaştırdığı teninizi okşuyor. Palmiye ağaçlarını, bol bol spor ve jet sosyete bir yaşam hayal edin ve anın ihtişamı içerisinde rahatlayın.

 

ETİKETLER: SWAROVSKİ , MÜCEVHER