16 Şubat 2018

Intimissimi'nin Güçlü Kadınları: Gisele & Chiara

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Intimmisimi

Intimissimi'nin İlkbahar/Yaz 2018 kampanyasında başrol Gisele Bündchen ve Chiara Ferragni gibi güçlü kadınların. Gerçek başarı hikayeleriyle ilham vermeyi amaçlayan kampanyanın mesajı: Özgün ve özgür ol!

Intimissimi'nin bir önceki kampanyası #insideandout'un devamı niteliğinde çekilen 'güçlü kadınlar' teması, iç giyim dünyasını farklı bir biçimde ele alıyor. Bir kadının dış güzelliğinin sadece iç gücünden ve kişiliğinden aldığına inanan marka, iç giyimin de bir kadını aynı şekilde etkilediğini düşünüyor; her ne kadar gözükmese de, kadınların dış görünümü etkiliyor.

intimissi

Kampanyanın yeni yıldızları Gisele ve Chiara, güçlü ve kendilerine özgü kişilikleriye moda dünyasına kendi izlerini bırakmayı başardılar. Normların dışında güzelliği ile podyumlara yeni bir soluk getiren Gisele, daha sonrasında başarılı bir iş kadını, ardından da çevreci bir aktivist ve iyi bir anne olarak karşımıza çıktı. Chiara ise dijital dünyanın modaya olan etkisini ilk görenlerdendi ve bu anlamda kendi mesleğini yaratıp, günümüzde moda dünyasının en çok takip edilen ismi haline geldi.

 

ETİKETLER: İNTİMİSSİMİ , CHİARA FERRAGNİ , GİSELE BÜNDCHEN , 2018 İLKBAHAR/YAZ