13 Mayıs 2019

İkonik Dior Görünümünün Sentezi: 30 Montaigne

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

19-05/13/dior_fall-2019_campaign_17.jpg

“Bir yerle geliştirdiğimiz bağ son derece güçlü olabilir. Bunu, Dior’un tarihi doğum yeri olan 30 Avenue Montaigne'ye girdiğimde hemen hissettim. Evin kimliğini yansıtacak yeni bir çizgi yaratmayı ve aynı zamanda kadınların yaşam tarzlarına uygun bir “Dior” cazibesi yaratma fırsatı düşündüm” diyor Maria Grazia Chiuri. Ve Dior’un kalbi 30 Avenue Montaigne, bu koleksiyona adını veriyor.

Maria Grazia Chiuri’nin yeni ikonu “30 Montaigne”, ikonik Dior görünümünün sentezi olan ve ideal bir gardırop oluşturabilecek bir dizi parçadan oluşuyor. Çağdaş kodlarla sunulan pileli etekler ve balıksırtı ceketler, moda evinin ruhunu yansıtan gerçek bir Dior gardırobunun vazgeçilmez ögeleri.

19-05/13/dior_fall-2019_campaign_9.jpg

Geçtiğimiz sezonun olmazsa olmaz aksesuarı ve kişiselleştirilebilen tasarımıyla Dior Book Tote, cinsiyetsiz, sade ama vazgeçilmez bir zarafet sembolü olan beyaz gömlek, Monsieur Dior'un dişil silueti yeniden çizdiği, Maria Grazia Chiuri'nin kendi görüşüne göre yeniden yorumladığı eteği ve evin daha yakın tarihinden ilham alan ve bu yaratıcı yenileme anlayışını örnekleyen 30 Montaigne çantası. Koleksiyonun ana hatlarını çizen yegane tasarımlar arasında.

19-05/13/dior_savoir-faire_30-montaigne_15.jpg

Yün, ipek, pamuk, dantel dokular ve Dior evrenine yeni bir enerji aktaran denim. Mükemmelliği, çeşitli malzemelerle ifade eden koleksiyonda renklerse kontrastın en klasik olanına selam çakıyor.

30 Montaigne serisi, mevsimsel koleksiyonları tamamlamak için tasarlanan zamansız bir koleksiyon olarak tasarlandı ve seçili Dior butiklerinde satışa sunulacak.

ETİKETLER: DİOR , DİOR 30 MONTAİGNE , ÇANTA , DİOR30MONTAİGNE , MARİA GRAZİA CHİURİ , JENNİFER LAWRENCE