20 Mayıs 2014

Hem çarpıcı hem rahat

Gap 2014 Yaz Koleksiyonu’nda denim ve chambray parçalar ön planda. Denim'in neredeyse tüm kilit parçalarda kullanıldığı koleksiyon çekici bir stil seçeneği sunuyor. Bu parçalarda yoğun kullanılan şal deseni ve tropik desenlerdeki eskitilmiş görüntüler ise vintage bir hava yaratmakta.

 

Gap 2014 Yaz Koleksiyonu’ndaki ferahlık hissi, özellikle gömlek, denim ceket, şort ve jeanlerde kullanılan parlak beyaz tonlar ile yaratılıyor. Gap 1969 serisinin vazgeçilmezi boyfriend jeans, düz beyaz ve puantiyeli modeliyle koleksiyonun en dikkat çekici parçalarından. Yaz mevsiminin huzur ve sakinliğiyle örtüşen pastel tonları aynı zamanda parlayan güneşin verdiği enerjiyle denim ceketlere ve şortlara da yansıyor. Pastel tonların renk blokları şeklinde kullanıldığı koleksiyon ile Gap kadınları kendilerini enerji dolu ve stil sahibi yaz günlerine hazırlıyor.

 

Gap 2014 Yaz Koleksiyonu ayrıca kadınlara canvas sneaker ve deri sandaletlerle her parçanın altına giyebilecekleri ve rahatlığın ön plana çıktığı yaz alternatiflerini de sunuyor.

 

Tüm koleksiyonu Gap mağazaları ve www.gap.com.tr’de bulabilirsiniz.

İlgili Başlıklar