F

07 Şubat 2019

Hazal Kaya'nın Özgür Masur İmzalı Büyüleyici Gelinliği

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

hazal kaya, ali atay, düğün, özgür masurFotoğraf: @ozgurmasur

Beş yıldır birlikte olan Hazal Kaya ve Ali Atay, birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı. Aslında onların evliliği sürpriz bir olay değil. Tabii sır gibi saklanan düğün tarihini saymazsak. Şubat ayında dünya evine girecekleri belli olduktan sonra, herkesin 14 Şubat'ta evlenmesini varsaydığı çift, 6 Şubat 2019 itibariyle eş ilan edildiKaya en anlamlı 'Evet!'ini derken, üzerinde 17 yaşındayken söz verdiği tasarımcının gelinliğini taşıyordu.

hazal kaya, ali atay, düğün, özgür masurFotoğraf: @ozgurmasur

Size biraz ilginç gelebilir ancak, Hazal Kaya, gelinliğini tasarlayacak kişiyi yaklaşık 10 yıl öncesinden seçmiş. Ve bu kişi, 'çok yakın arkadaşım' dediği Özgür Masur'dan başkası değil. Feminen detayların ince işçilikle buluştuğu gelinlik, tasarımcının ikonik drapelerine sahip. Uzun tül kolları ve saten gövdesiyle zarafetin püf noktalarını gelinliğe yansıtan Masur, Parizyen tavırlı duvakla beraber, farklı stil birlikteliklerini tek vücutta buluşturmuş.

hazal kaya, ali atay, düğün, özgür masurFotoğraf: @ozgurmasur

Özgür Masur, Hazal Kaya'ya olan sevgisini Instagram aracılığıyla paylaştığı fotoğrafın altına şu şekilde not düştü: 'Sana 17 yaşındayken gelinliğini dikeceğim sözünü vermiştim ve o gün bugün. Sana yapabilecegim hiçbir gelinlik senin güzel yüzünden daha güzel olamazdı. Seni çok seviyorum. Size hayat boyunca mutluluklar diliyorum.'

Biz de Vogue Türkiye ailesi olarak, Hazal Kaya ve Ali Atay çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

ETİKETLER: HAZAL KAYA , ALİ ATAY , VOGUE WEDDİNG , VOGUEWEDDİNG , ÖZGÜR MASUR , EVLİLİK