24 Şubat 2018

Harry Winston’ın İstanbul’daki İlk Mücevher Salonu

 harry winston

İkonik mücevher markası Harry Winston, İstanbul’daki ilk salonunun açılışını duyurdu. “Elmasların Kralı” Harry Winston,  Emaar Square Mall'daki ihtişamlı salonunda, mükemmel işçilikli pırlanta ve nadide değerli taşlarının bulunduğu muhteşem mücevher ve saat koleksiyonlarına ev sahipliği yapacak.

1932’de kurulan ve kurulduğu günden beri Hollywood yıldızlarına kırmızı halıda eşlik eden Harry Winston, seksen yılı aşkın süredir var olanın en iyisini simgeliyor. Harry Winston’ın Türkiye’deki ilk mücevher salonu; özel bir malikânenin zarafetini ve samimiyetini yakalamak üzere tasarlanmış olan iki katlı yeni salon, geleneksel Winston tarzının çağdaş bir yorumunu yansıtıyor.

harry winston

Yumuşak kahve ve gri tonlarından oluşan renk paleti, özel olarak tasarlanmış siyah lake ve antik bronz mobilyayla, özel sipariş avizeleri, el işi boncuklarla süslenmiş ipek duvarları ve antika dokunuşları tamamlıyor. 

Çarpıcı bir siyah-beyaz yıldız yağmuru motifiyle bezenmiş görkemli mermer fuayede, Harry Winston’ın en özel tasarımları sunuluyor. Harry Winston’ın lüks mücevher ve gelinlik mücevheri koleksiyonlarının yanı sıra son teknoloji saat koleksiyonlarına ayrılmış alanlar, misafirlerin Harry Winston’ın simgesi olan son derece saygın ve kişiye özel bir deneyim yaşamasını sağlarken, suit odaları ile de ayrıcalıkta en üst seviyeyi belirleyen lüks bir deneyim sunuyor.

ETİKETLER: HARRY WİNSTON , MÜCEVHER