10 Temmuz 2020

Halsey ile Gerçek Hazzı Keşfet

Şarkıcı, söz yazarı ve aktivist Halsey’nin Magnum’la yeni işbirliğinin duyurulduğu global kampanya lansmanı online olarak gerçekleşti. Kampanya, herkesi eşsiz olduklarını hatırlama ve hazzın kendileri için gerçekten ne anlama geldiğini keşfetme konusunda cesaretlendirmeyi hedefliyor.

 halsey

Sesini, kadın hakları ve akıl sağlığı gibi tutkuyla inandığı davalarda konuşmacı olarak kullanan Halsey, müzik, sanat ve kültürün önündeki engellerin kaldırılmasını savunuyor. Kendini ifade etme şeklini özgürce savunan ve tarzını değiştirmekten haz duyduğunu belirten çok yönlü sanatçı; “Kendimi hep korkusuzca ifade ettim. Çünkü kendini olduğun gibi ifade etmeden ve özgün sesler yükselmeden, sanatın ve sanatçının gerçek hazzı yansıtamayacağını düşünüyorum. Çevremi de her zaman yargı ve eleştiri korkusu olmadan kendini özgürce ifade etmeye teşvik ettim” diyerek Magnum’la işbirliği yapmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirtti.

Halsey, işbirliği kapsamında online yayınlanacak canlı bir konser verecek. Aralarında şarkıcının yeni çalışması Be Kind’ın farklı düzenlemelerinin de bulunduğu birçok parça seslendireceği performansı, 16 Temmuz Perşembe, saat 19.00’da youtube.com/halsey kanalından izleyebilirsiniz.

ETİKETLER: MAGNUM , HALSEY