07 Eylül 2017

H&M ile Önce Geçmişe Sonra Paris’e!

hm kids

H&M Kids 2017-18 Sonbahar/Kış

H&M Kids okula dönmeye hazırlanan minikler için bir kez daha sezonun en neşeli ve ilham verici koleksiyonunlarından birini hazırladı. H&M Back to School koleksiyonu her çocuğun kişiliğini yansıtmasına imkan sağlayacak özgün ve esprili parçalar içeriyor. H&M, okula dönüş koleksiyonunu hem büyükleri hem çocukları sevindirecek bir kampanya ile kutluyor:

7-18 Eylül tarihleri arasında Instagram’da #HMokulmodasi hashtag’i ile kendi nostaljik okul fotoğrafını, çocuklarının bir fotoğrafı ile kolaj yaparak paylaşan kullanıcılar arasından bir kişi ve çocuğu jüri tarafından seçilecek. Kazanan kişi Paris’te eğlence tatili kazanmanın yanısıra ayrıca çocuğuyla birlikte Vogue Türkiye Kasım sayısında yayınlanacak H&M KIDS çekiminin de modeli olma fırsatını yakalayacak!

Güncelleme:

Eski ve yeni okul modasını en güzel gösteren fotoğrafların arasından kazanan isim de seçildi! Okul modasını paylaşarak yarışmamıza katılan herkese teşekkürler! Kazanan, eğlenceli pozuyla Tülay Aytemiz Karagöz oldu! Disneyland Paris giriş biletiyle birlikte, Paris'te eğlence dolu bir tatil ve çocuğuyla birlikte Vogue Türkiye Kasım sayısında yayınlanacak H&M KIDS çekiminin modeli olma şansı yakaladı. Tebrikler!

h&m kids

@tulayaytemizkaragoz: Yıl 1983 babası nekadarda efendi efendi giyinip fotoğraf makinasinin karşısına geçmiş:) yıl 2017 batu nekadarda da serseri:) zaman geçiyor herşey değişiyor okul modası bile #hmokulmodasi bu yarışta bizde varız kim bilir belki bu fotoğraf bizi disneylanda götürür...

Detayları facebook/hmturkiye takip edilebilirsiniz. 

Vogue Editörlerinin H&M Kids Favorileri

Bu bir tanıtımdır

 

ETİKETLER: H&M KİDS , #HMOKULMODASİ , BACKTOSCHOOL