06 Kasım 2018

Gwyneth Paltrow'un Valentino İmzalı Rüya Gelinliği

YAZI: ZEYNEP GÜR

Kgwynethpaltrow

Fotoğraf: @gwynethpaltrow

Gwyneth Paltrow'un düğünü belki de yılın en çok beklenen etkinliklerinden biriydi. Nerede, ne zaman ve nasıl olacağına dair söylentiler kulaktan kulağa dolaşıyordu, fakat hepsi havada asılı kalmıştı. Ve sonunda beklenen an geldi çattı; 29 Eylül tarihinde televizyon yapımcısı Brad Falchuk ile evlenen ünlü oyuncu, Hamptons'ta gerçekleşen düğünlerine ait ilk kareleri kamuoyuna sundu. 

Yaklaşık 4 yıldır birlikte olan ve geçtiğimiz yıl nişanlanan çift, yalnızca 70 kişinin katıldığı kısa ve öz bir seremoniyle dünyaevine girdi. 'Düğün telaşı' bu çiftin fransız kaldığı bir kavram olsa gerek; James Beard Ödülü'ne aday şef Mario Carbone tarafından hazırlanan bir akşam yemeği, birkaç yakın dost ve biraz da Valentino... 

gwyneth paltrow

Fotoğraf: @gwynethpaltrow

Kırmızı halıdaki iddiasının aksine klasik bir Valentino siluetiyle karşımıza çıkan başarılı oyuncu, güzelliğini duru ve basit tuttu. Gwyneth Paltrow'un gelinliğinin altında Valentino imzası bulunması, ikilinin uzun yıllara dayalı sıkı bağlarını düşünürsek eğer, çok da sürpriz sayılmaz!

 gwyneth paltrow

Fotoğraf: @gwynethpaltrow

46 yaşındaki aktrise bu büyülü gününde eşlik edenler arasında, başta yakın dostu Cameron Diaz olmak üzere, Kate Capshaw, Robert Downey Jr., Ryan Murphy ve Steven Spielberg gibi bir dizi yüksek profil vardı. 'No Show' listesinde ise Gwyneth Paltrow'a yalnızca 2 saat uzaklıkta olan eski eşi Chris Martin bulunuyordu. Zaten eski eşinin düğününe gelmesini beklemiyorduk; değil mi?

gwyneth paltrow

Fotoğraf: Lynsey Addario

Floral desenli ve transparan detaylı Valentino Haute Couture gelinliğiyle göz dolduran Gwyneth Paltrow, düğününe ait süper gizli kareleri yavaş yavaş ifşa etmeye başladı. Karşınızda rüya gelin Gwyneth Paltrow'un masalsı bir karesi daha. 

ETİKETLER: GWYNETH PALTROW , DÜĞÜN , EVLİLİK