13 Mayıs 2019

Givenchy'nin Yeni Yüzü Ariana Grande

YAZI: ZEYNEP GÜR

ariana grande givenchy

2019, yeni nesil sanatçı Ariana Grande için ilklerin yılıydı. Önce, NSYNC ve Justin Bieber ile paylaştığı sansasyonel Coachella sahnesi ve şimdi de Givenchy ile imza attığı flaş iş birliği. Daha önce MAC ve Reebok gibi markalarla iş birliklerine imza atan ünlü süperstar, bu heyecan verici iş birliğini vakit kaybetmeden Instagram hesabından da duyurdu. Givenchy'nin yeni marka yüzü olduğu haberini, kısa videolarla ve kampanya kareleriyle paylaşan Ariana Grande, yeni adıyla Arivenchy, zorlu geçen bir yılın ardından (Mac Miller ve Pete Davidson) yeniden oyuna olduğunun sinyallerini verdi. 

Popüler kültürün sayılı ilham perilerinden biri olan Grande, heyecan uyandıran yeni iş birliği için şunları söylüyor: "Givenchy'nin yeni yüzü olduğum için çok gururluyum," diyor ve şunları ekliyor: "Givenchy, her zaman hayranı olduğum bir moda eviydi, ve bu ailenin bir parçası olmak benim için çok anlamlı. Givenchy'nin tasarımlarına bayılıyorum ve o tasarımların insanlara aşıladığı güveni seviyorum."

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

Kim Kardashian, Kylie Jenner, Rihanna gibi ünlülerin ardından, kendi kozmetik markası "Thank U, Next'i" kurarak güzellik dünyasına transfer olan Ariana Grande ismini belli ki ilerleyen zamanlarda moda anlaşmalarıyla daha sık duyacağız. Yoksa Rihanna'ya ezeli bir rakip mi geliyor dersiniz?

ETİKETLER: ARİANA GRANDE , GİVENCHY