30 Mart 2012

Genç görünmenin sırrı

Estee Lauder'in tüm yaşlanma belirtilerine karşı ilk bakım kremi Yeni Revitalizing Supreme, cildinizdeki bütün anti-aging kanallarını etkinleştiriyor ve 4 hafta sonunda daha sıkı bir cilde sahip olmanızı sağlıyor.

Cildin yaşlandıkça kuruması ve genç görünümünü yitirmeye başlaması bir gerçek. Yaşlanmanın tüm belirtileriyle birlikte cildin değişen ihtiyaçlarını öngören ve ciltteki bu değişime etkin bir şekilde cevap veren bu krem, içeriğindeki patentli siyah bambu özünden elde edilen IntuiGen teknolojisi ile, hayati önem taşıyan protein ve enzimlerin pek çok yaşlanma belirtisini hedef almasını sağlıyor.

Estee Lauder Revitalizing Supreme'i diğer kırışıklık kremlerinden ayıran en büyük özellik ise ürünün Avrupa pazarı için üretilmiş olması. Sonuç odaklı Avrupalı kadınlar için yaratılan Estee Lauder Revitalizing Supreme, uygulandığı anda pürüzsüz cilt ve ışıltılı bir görünüm veriyor. Deneyenlerin %92′sinin, sadece 4 hafta içerisinde daha sıkı bir cilde sahip olması ise bunun en büyük göstergesi.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

İlgili Başlıklar