15 Eylül 2014

Gap Kids 2014 Sınıfı

Anne, baba ve çocuklara Gap Kids’den güzel bir haber var. Çocuklarınız Gap Kids 2014 Sınıfı’na katılarak Gap Türkiye mağazalarının vitrinlerinde yer alma şansı yakalayabilecek. Gap Türkiye ve Vogue Türkiye işbirliği ile Gap Türkiye Facebook sayfasından yapılacak başvurular arasından 4 çocuk seçilecek. 

Ödül kısmında neler mi var hemen göz atalım. Kazanan 4 çocuk Aralık sayımızda “Gap Kids Class of 2014” ekinde yer alacak moda çekiminde ve belirli Gap Türkiye mağazalarının vitrinlerinde yer alırken ayrıca Gap’ten hediye çeki ve Vogue Kids’ten sürpriz hediyeler kazanacak. 

 

0-12 yaş arası çocukların katılımına açık olan “Gap Kids Class of 2014”e başvurmak oldukça kolay. 0-4 yaş kız ve erkek ile 5-12 yaş kız ve erkek çocukların katılımına açık olan “Gap Kids Class of 2014”e www.facebook.com/GapTurkiye sayfasını ziyaret ederek  başvurabilirsiniz. Yapmanız gereken çocuğunuzun fotoğraflarını yüklemek ve gerekli bilgileri doldurmak. Bugün başlayan heyecan dolu başvuru sürecinin 15 Ekim’e kadar olduğunu unutmadan ekleyelim.

 

Daha eğlenceli bir katılım isteyenleri 17 Eylül gecesi Gap İstinyePark Kids&Baby Mağazası’na bekliyoruz. Fashion’s Night Out gecesi güzel bir etkinlik eşliğinde mağazada dileyen aileler çocuklarının profesyonel fotoğrafını çektirerek Gap Türkiye’nin Facebook sayfasından başvurularını yapabilecekler. Mağazada sadece o geceye özel yapılacak fotoğraf çekimi ise 19.00-21.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Vogue Kids sponsorluğunda gerçekleşecek bu etkinliği kaçıranlar başvurularını 15 Ekim’e kadar Gap Türkiye Facebook sayfasından yapmaya devam edebiliyor. 

 

Başvuru süresi tamamlandıktan sonra editörlerimizden oluşan jüri, başvurular arasından eleme yaparak her kategoriden kazanan 4 çocuğu oy çokluğuyla belirleyecek.

Kategoriler :

1.       0-4 babyGap Boy

2.       0-4 babyGap Girl

3.       5-12 GapKids Boy

4.       5-12 GapKids Girl

Bu kategorilere ek olarak jüriler ayrıca En Güzel Kardeşler / İkizler,  En İyi Arkadaşlar, En Güzel Gülüş ve Vogue’un Seçimi En Stil Sahibi Minik kategorilerinde de minikleri sevindirecek. Gap Kids Türkiye, Class of 2014 projesi ile AÇEV’i desteklemekten gurur duyuyor. Siz de bir çocuğun eğitimini desteklemek isterseniz 3747’e SMS atabilir, başka çocuklara ışık olabilirsiniz.

 

Ayrıntılı bilgi için Gap Türkiye Facebook sayfasını takip edebilirsiniz.

 

İlgili Başlıklar