14 Kasım 2011

Fashion's Night Out Japonya

11 Mart'taki tsunami felaketinin ardından tüm yaralarını sarmaya çalışan Japonya'da düzenlenen Fashion's Night Out etkinliği için dünyadaki bütün Vogue edisyonlarının yayın yönetmenleri bir araya geldi. Christopher Bailey, Roberto Cavalli, Michael Kors ve Kris Van Assche gibi tasarımcılar da o gece Japonya'yı yalnız bırakmamak için etkinliklere katılanlar arasındaydı.

Omotesando Hills Alışveriş Merkezi'nde açılışı yapılan geceye aralarında dünyaca ünlü tasarımcıların da olduğu 400'ü aşkın marka katıldı. Tokyo'nun en canlı alışveriş bölgeleri olan Omotesando, Aoyama ve Harajuku'da adeta bir festival coşkusuyla kutlanan etkinlik, elektrik tasarrufu nedeniyle gündüz saatlerinde gerçekleşti.

Çeşitli sergilerin, mağaza içi düzenlemelerin, özel davetli katılımlarının olduğu ve çeşitli sosyal kurum ve kuruluşlara ait ürünlerin de satıldığı FNO Japonya için Tokyo o akşam modanın kalbinin attığı nokta olmuştu.


Foto Galeri için tıklayın.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

Fashion's Night Out etkinliği öncesinde Grand Hyatt Tokyo Hotel'de bir araya gelen 17 Vogue yayın yönetmeni Frederic Aranda'nın objektifinin önündeydi. Tıklayın.

ETİKETLER: FNO 2011