26 Mayıs 2018

En Büyük Aşkların Şahidi: Harry Winston

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

 Harry Winston

Richard Burton’ın Elizabeth Taylor’a sunduğu, aşkının göstergesi kusursuz damla kesim pırlantadan, Aristotle Onassis’in Jacqueline Kennedy’ye verdiği efsanevi evlilik yüzüğüne…  Hayatta bir kere yaşanacak kutlamalar için eşi benzeri olmayan mücevherlerin başrolünde, 1932’den beri Harry Winston’un olağanüstü elmasları var. Zamanımızın en büyük aşklarından birkaçını ölümsüzleştirmede önemli bir rol oynayan evlilik yüzükleri yeni koleksiyonlarıyla, yeni aşklara şahitlik etmenin hazırlığında.

Harry Winston

“İyi bir elmas, kıymeti kuşaklar boyuca takdir edilecek bir varlıktır“ diyor Bay Harry Winston, onlarca yıllık deneyim ve gelenekten gelen muazzam bir gururla. Hikayesi elmasın kendisiyle başlayan evililik yüzükleri, kendine özel en eşsiz taşı en muhteşem haliyle öne çıkarmak için tasarlanıyor. Her bir elmasın ruhunu aynı anda hem çağdaş, hem klasik, hem de kusursuz bir zarafet ile ortaya çıkarıyor Harry Winston'un usta zanaatkarları. Yüzüklerin gözle görülen kısımlarının yanı sıra gözle görülmeyen kısımlarında da mücevhercilikteki en üst düzey kalite standartlarını ve kusursuz işçiliklerini sergileyen marka; değerli taşların güzelliğine, romantizmine, görkemine ve gizemine olan tutkusunu bu şekilde belli ediyor. 

Harry Winston

Elmasların da tıpkı insanlar gibi eşsiz olmalarından ötürü değerli olduklarına inanan Harry Winston, en önemli anlarımıza mükemmel ve nadir mücevherlerin damgasını vurarark, sonsuza kadar o en değerli anılarımızın pırıltılı hatırlatıcıları olmalarını vurgulamıştır. Ve bununla ilgili; “Hiçbir elmas bir başkasına benzemez,. Her elmasın farklı bir karakteri vardır. Onlara, bir insana yaklaştığımız gibi yaklaşmalıyız” demiştir.


 

ETİKETLER: HARRY WİMSTON , EVLİLİK , YÜZÜK , PIRLANTA