13 Temmuz 2018

Emily Ratajkowski'nin Büyüleyici Evlilik Yüzüğü

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

Emily RatajkowskiFotoğraf: Instagram / @emrata

Emily Ratajkowski, Şubat ayı sonlarında yapımcı sevgilisi Sebastian Bear-McClard ile evliliğini Instagram aracılığıyla duyurduğunda, hepimizi şaşırtmıştı. 27 yaşındaki model, bu sefer de aynı yolu izleyerek, kendi tasarladığı evlilik yüzüğünü Instagram üzerinden takipçileriyle paylaştı.

Sadece 5 ay önce spontan bir nikahla evlenen Ratajkowski, Jimmy Fallon'a verdiği bir demeçte, eşi Sebastian'ın New York’da bir restoranda akşam yemeğinde, akşam yemeğinin faturasından yapılmış, kâğıttan bir yüzükle evlilik teklif ettiğini ve bunu çok romantik bulduğunu dile getirmişti.

Emily RatajkowskiFotoğraf: Instagram / @emrata

Daha önce alyans olarak, altın sade bir bant tercih eden genç modelin yeni yüzüğü, son yılların en çarpıcı tasarımı olmaya aday. Altın bir bant üzerinde konumlanan damla ve kare kesim pırlantalardan oluşan yüzük, maksimum etki yaratmak için minimal bir tasarımla birleşmiş.

Ratajkowski, “Bir yerine iki taş fikrini beğendik ve ilham almak için çok fazla yüzük üzerinde, uzun zaman harcadık. Bir ara, ikinci taş olarak bir yakutu düşündük ama, prenses kesim pırlantanın zarafetiyle zıtlaşan damla pırlantanın dişiliği fikrini sevdik” dedi. Yüzüğünü çok sevdiğini belirten model, bu efsane mücevheri için ‘Bana ne kadar özel hissettirdiğini anlatamam’ diyor.

ETİKETLER: EMİLY RATAJKOWSKİ , YÜZÜK , EVLİLİK , ALYANS , PIRLANTA