08 Eylül 2017

Emilia Clarke ve Kit Harington Napoli Sokaklarında

YAZI: EKİN KURBETÇİ

emilia-clarke-set-beauty-the-one

Fotoğraf: @dgbeauty

Çok konuşulan ve son sezonu taze biten Game of Thrones’un iki büyük yıldızı Emilia Clarke ve Kit Harinton, Dolce & Gabbana çatısının altında bir araya geldi. Geçtiğimiz mart ayında The One parfümünün yeni marka elçileri olacağı açıklanan ikilinin, yüzünüze sıcak bir gülümseme yerleştirecek reklam filmleri yayında! Ayrı ayrı iki filmde yer alan Kit ve Emilia, Napoli sokaklarının sıcaklığına ve büyüleyiciliğine kapılmış.

Naturelliği, samimi duygularını yansıtan gülüşü ve eğlenceli karakteriyle Emilia Clarke parfümün havasını mükemmel bir şekilde yansıtırken, Matteo Garrone tarafından çekilen filmde lezzetli İtalyan yemeklerini tatmaktan ve kalabalıkla dans etmekten geri kalmamış.

Jon Snow karakteriyle kalbimizi çalan Kit Harington içinse karizmasının parfümle kusursuz bir uyum içinde olduğu söyleniyor. Reklam filminde çapkın bir gülüşle Napoli sokaklarını selamlayan aktör de filmde rol arkadaşı Emilia gibi dans yeteneklerini sergilemekte. Ne dersiniz, sıcak İtalyan havasını, eğlenceli Napoli halkını ve dizinin son sezonu henüz bitmişken bu ikiliyi tekrar bir arada görmek size de iyi gelmedi mi?

İz Bırakın: Sonbaharın 7 Yeni Parfümü

ETİKETLER: EMİLİA CLARKE , KİT HARİNGTON , PARFÜM , DOLCE & GABBANA