07 Kasım 2018

Elle Fanning'le Yakından Bakın: Tiffany Paper Flowers

YAZI: ZEYNEP GÜR

Yeni tasarımcısı Reed Krakoff ile Tiffany & Co., yeni bir dönemin başlangıcına imza atıyor. Krakoff, Tiffany & Co. adına yaptığı ilk koleksiyonu Tiffany Paper Flowers ile efsanevi Tiffany büyüsünü aynı duygularla ve yarattığı modern çizgilerle hissettirmeye devam ediyor.

 

Geçmişten günümüze doğanın izlerini taşıyan bir marka olarak Tiffany & Co., Paper Flowers ile tarihi izlerini devam ettirmeyi ve gelecek jenerasyonlara taşımayı hedefliyor. Tabiatın eşsiz güzelliğini Tiffany & Co..’nun benzersiz el işçiliğiyle buluşturmayı hedefleyen Krakoff, Paper Flowers koleksiyonuyla sadece gerçek bir çiçek motifi değil, aynı zamanda saf kadınsılığın ve endüstriyel modernliğin muhteşem dengesini gözler önüne sermek istiyor.

Doğanın birbirinden canlı ve enerjik renklerini içeren Tiffany Paper Flowers koleksiyonu, tanzanite ve sarı pırlanta gibi değerli taşların izlerini taşımaktadır. Kalbinde naturalizm esintileri yatan Paper Flowers koleksiyonu ile Krakoff’un dediği gibi “Yakından bakarsanız keşfedilecek bir sihir göreceksiniz.”

Tiffany Paper Flowers Koleksiyonuna İlk Bakış:

ETİKETLER: TİFFANY , ELLE FANNİNG , TİFFANY PAPER FLOWERS