18 Şubat 2011

Dört boyutlu tanıtım

Dün akşam 1001 Direk Sarnıcı'nda NetWork 2011 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu'nu ve yeni parfümü Timeless'ı bir davetle tanıttı. Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner ve Ay Marka Mağazacılık Genel Müdürü Eren Çamurdan'ın ev sahipliğinde gerçekleşen davette,moda, iş ve sanat dünyası bir aradaydı. DJ Dorian'ın müzikleri eşliğinde gerçekleşen gecenin sürprizi 3D görsellerle yapılan sunumdu.

NetWork'ün Timeless adlı parfümünü, markanın yeni koleksiyonları ve marka yüzleri Sienna Miller ile Patrick Petitjean'ı konu alan özel bir performans akışıyla sergilendi. Miller ve Petitjean'ın konukların arasındaymış hissi veren görüntüleri; NetWork imzalı tasarımlarla çekilen imaj ve backstage karelerini gözler önüne serdi.

Uğurkan Erez'in koreografisiyle gerçekleşen dijital defilede ise dört model 20 kombin sergiledi. 300 izleyiciye üç koridor boyunca eşzamanlı olarak ulaşan performansta 32 sütun, sütun aralıklarındaki kubbeler, taban ve sekizer metrelik üç tül panel görüntülerin yansıtılmasına zemin oluşturdu.


Foto Galeri için tıklayın.

ETİKETLER: NETWORK