17 Eylül 2010

D&G'den yeni bir platform

Domenico Dolce ve Stefano Gabbana, genç isimlere destek olmak amacıyla multibrand yolunda ilerliyor ve Milano'da Spiga2 isimli yeni bir konsept mağaza açıyorlar.

Mağazada Marc Philippe Coudeyre, Christian Blanken, Behnaz Sarafpour, Yigal Azrouel, Avelon, Araks, Cooperative Designs, Heather Williams, Napsugar Von Bittera, Sophie Theallet, Kinder Aggugini, Gail Sorronda, Fannie Schiavoni, Elisa Palomino, MSGM, Peter Jensen, Martin Grant, Vladimiro Gioia, Felder Felder, Fausto Puglisi gibi isimler yer alıyor. Bu genç isimlerin arasında bir de Türk tasarımcı var. Bu sene Vogue İtalya tarafından verilen Who Is On Next? ödülünü alan Erkan Çoruh, Spiga2'de ürünleri satılacak olan isimler arasında.

"Bu proje ile sektörün ihtiyaç duyduğu taze isimlere kendilerini ifade etme platformu yaratmak istedik," diyen Dolce ve Gabbana, geleneğin geleceğe yöneldiği bir işe imza atmak istediklerini söyledi.

Spiga2, adından da anlaşıldığı gibi Milano'da Via Spiga'da 2 numarada yer alıyor. Ve sadece Milano'da tek bir nokta olarak hizmet verecek.

ETİKETLER: DOLCE&GABBANA , ERKAN ÇORUH , BEHNAZ SARAFPOUR