12 Ağustos 2018

Coloratura de Cartier'de Dünyanın Tüm Renkleri Bir Arada

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

Cartier

Cartier’nin yüksek mücevhercilik alanındaki yeni koleksiyonu Coloratura de Cartier, yaratıcı çeşitliliği keşfe çıkarak, dünyanın tüm renklerini bir araya getiriyor. Uçsuz bucaksız kıtaların farklılığı ile yerel geleneklerini harmanlayan yeni koleksiyon, virtüöz seslerin dünyadaki yankısını, renklerin duyusal keşfiyle kutluyor. 

CartierÜç farklı şekilde takılabilen Yoshino kolye.

Keskin enerjiyle yüklü Holika, ilkbaharın gelişini kutlayan Ansamble, bilgisayar destekli tasarımın üst düzey kusursuzluğunu ve mücevher ustasının incelikli zanaatiyle bir araya getiren Matsuri ve Cartier’nin dönüştürülebilir mücevher geleneğine sadık kalan ve üç farklı şekilde takılabilen Yoshino

Coloratura de Cartier’e, değişmeyen enerji ve güzelliğe olan övgü hayat veriyor. Dünyanın çeşitliliğinin zengin bir palet olarak sunulduğu, renklerin bir araya gelip, ufukların kesiştiği koleksiyonda; stilin ve coşkunun ortak vizyonu sayesinde bir bütünlük oluşuyor. 

CartierKoleksiyonun en dikkat çeken tasarımı: Hem saat hem bilezik, Corail.

Koleksiyonda iki ilham kaynağının kesiştiği noktada duran tasarımsa, kendini saat olarak sunan Corail. Cartier bu saat tasarımıyla, saate bakmak için bileğin spesifik bir hareket yapmasını gerektiriyor: kadran, saati takan kişinin avucunu gökyüzüne çevirmesiyle görünüyor. Mücevher ustası bu kreatif vizyonla, saate daha üst boyutta, kutsal fakat şahsi bir anlam atfediyor. 

Cartier

Cartier’de renkler, çok katmanlı ve davetkar bir bağlamda sunuluyor. Mücevher evi, renkleri, en coşkulu hallerini yansıtmak ve görsel efekt yaratmak için bir araya getiriyor. Cartier, tüm koleksiyonlarında olduğu gibi Coloratura de Cartier’de de, güzelliği baktığı her yerde arıyor, bu onun ilhamının daimi kaynağı.

ETİKETLER: CARTİER , MÜCEVHER , TREND