25 Şubat 2010

Cesaret ve estetik

Condé Nast'ın yeni markası olan Love dergisinin geçtiğimiz ay yayımlanan üçüncü sayısı radikal bir çıkışla moda dünyasında sıcak bir gündem yarattı.

Süpermodeller Lara Stone, Jeneil Williams, Kristen McMenamy, Daria Werbowy, Amber Valetta, Natalia Vodianova ve Naomi Campbell'in ardından Kate Moss'un kapakta yer alan çıplak fotoğraflarını duymayan kalmadı.

Mert Alaş ve Marcus Piggott'un objektif başına geçtiği çekimlerin ardından, şimdi de derginin tanıtım filmi konuşuluyor.

Tanıtım videosu için yine gündemin taze isimlerinden Avatar filmine imza atan görsel efekt uzmanı James Lima kameranın arkasında. Üstelik dünyada sadece 100 adet bulunan ve Avatar'da da kullanılan kameralar bunlar.

Sadece Prada ürünleri kullanılarak yapılan stylingin altında ise Kreatif Direktör olarak Katie Grand imzası var. Steve Mackey'nin ritimlerinin tempo tuttuğu çekimde saçlar Ashley Javier, makyaj Lucia Pica'ya teslim edilmiş.

Uçuşan efektler, ışık oyunları ve göz dolduran modeller... Videoyu izlemek için Tıklayın!

ETİKETLER: KATE MOSS , NAOMİ CAMPBELL , DARİA WERBOWY , LARA STONE , NATALİA VODİANOVA , KRİSTEN MCMENAMY , MERT ALAŞ , MARCUS PİGGOTT , JAMES LİMA , AMBER VALETTA , JENEİL WİLLİAMS