28 Eylül 2017

Carrie Bradshaw'la Alışverişe Kim Hayır Diyebilir?

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

sarah jessica parker

SJP by Sarah Jessica Parker ayakkabı koleksiyonu

AirBnb, kullanıcılarına Sarah Jessica Parker ile ayakkabı alışverişi yapma fırsatı sunarak, hizmet sektörünü bir sonraki seviyeye taşıyor. Muhtemelen AirBnb'yi oda ve daireler için kısa süreli kiralama hizmeti olarak biliyorsunuz; ancak bu hizmet şirketin sosyal etki girişimi kapsamında gerçekleşiyor. Airbnb, artık şehrin farklı bir köşesini keşfederken kullanıcıların sanatları, geçmişi ve daha fazlasını keşfetmelerini sağlayan etkinlikler sunarak, bu deneyimlerden elde edilen geliri hayır işleri için harcıyor.

SJP

Sarah Jessica Parker'ın ikonik 'Sex and the City' karakteri Carrie Bradshaw

New York'un en sevdiği ikonik karakteri SJP (Sarah Jessica Parker) kendisinin ev sahipliğini yaptığı, Sex and the City'deki sevilen karakteri Carrie Bradshaw'un da onayladığı, nihai alışveriş deneyimini yaratmak için AirBnb ile işbirliği içerisine girdi.

NYC 59. Cadde'deki Bloomingdale'in amiral gemisi olarak bilinen mağazasında başlayacak olan iki saatlik bir turun bir parçası olarak, katılımcılar yıldızın SJP koleksiyonundan bir çift ayakkabı alacak, ardından Forty Carrots’da öğle yemeği yerken, New York’un SJP için nasıl ilham kaynağı olduğu konusunda sohbet imkanı elde edecek. Ve son durak olarak New York Balesi’nde VIP akşamın keyfini çıkaracak. 

400 dolara mal olan bu gezi için satış sınırlı. Ama SJP, ayakkabılar ve tatlıları düşününce her şeye değer bir deneyim gibi görünüyor! 

Sarah Jessica Parker Hakkında Bilmediğiniz 73 Şey

ETİKETLER: SARAH JESSİCA PARKER , AİRBNB , NEW YORK