17 Eylül 2012

Burberry Prorsum defilesini canlı izleyin

Baş tasarımcılığını Christopher Bailey'nin üstlendiği Burberry Prorsum 2013 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu bugün Hyde Park'ta tanıtılacak. Heyecanla beklenen koleksiyonu görmek için Londra'da olmanıza gerek yok, saat 18.00'de Vogue.com.tr'den canlı olarak izleyebilirsiniz.

 

 

Not:

Marka, 2013 İlkbahar/Yaz Burberry Prorsum Kadın Koleksiyonu coşkusunu Regent Street’te açtığı en büyük mağazası ile birleştiriyor. Dört kata yayılan ve 2500m²’lik satış alanı sunan, Burberry atmosferinin dijital ve görsel efektler ile canlı olarak yaşatılmaya çalışıldığı bu eşsiz mağazada Burberry Prorsum, London, Brit Koleksiyonlarının yanı sıra mağazaya özel Burberry Regent Street Koleksiyonu da bulunuyor.
Teknolojinin tüm yeniliklerinden faydalanılıyor olması ise Burberry Regent Street mağazasının bir diğer özelliği. RFID, Radyo Frekansı Tanımlama Teknolojisi ile donatılan mağazanın sistemi mağazayı ziyaret eden müşterinin üzerinde bulunan Burberry parçaların barkodunu tanımlıyor, ve müşterinin bilgilerini daha mağazadan içeri girer girmez mağaza görevlilerine bildiriyor. Bu teknoloji sayesinde müşterisini tanıyan mağaza personeli müşterisine daha iyi hizmet verebiliyor. Bu teknoloji ayrıca sisteme tanımlı ürünlerin tüm özelliklerini mağazayı ziyaret edenlere sunarak ürün hakkında daha detaylı bilgi almalarını sağlıyor.

İlgili Başlıklar