28 Ekim 2010

Bu kışın hediyeleri hazır

Louis Vuitton'un 2010 Winter Holidays Specials Koleksiyonu dün Beyoğlu'ndaki Fransız Sarayı'nda gerçekleşti. XIX. yüzyıl Fransız şatolarından ilham alan konseptte yılbaşı için Louis Vuitton'un hediyelik önerileri sunuldu.

Bu öneriler arasında ilgi çeken parçalar arasında ikonik Louis Vuitton sandıkları, bu sandıkların öyküsünü anlatan 100 Efsane Valiz kitabının deluxe edisyonu, monogram desenlerin stilize edilerek leopar baskılara dönüştüğü ipek fularlar, geçtiğimiz sezonda ilgi gören eşarpların midi versiyonları, sık seyahat edenler için yastık, battaniye ve uyku gözlüğünden oluşan bir set, Ruben Toledo'nun çizimleriyle hazırlanan şehir kartpostalları, güncellenmiş bilgilerle şehir rehberleri, üzerinde çanta ilüstrasyonları olan ajanda ve cüzdanlar, ikonik Louis Vuitton çantalarının minik figürleri ve anahtarlıkları bulunuyor.

Konseptin odak noktasında ise titiz işçilik ve ileri teknoloji ile üretilmiş piton derisi üzerine monogram aplike çantalar bulunuyor. Alma modellerinin farklı renkleri ve Speedy'nin özel bir verisyonu da bu yılbaşı için rafta olacak. Katalog oldukça gösterişli ve cazip.Foto Galeri için tıklayın.

ETİKETLER: LOUİS VUİTTON