12 Mayıs 2018

British Fashion Council'in Yeni Elçisi: David Beckham

YAZI: İNAN KIRDEMİR

David Beckham

Fotoğraf: Vic Lentaigne, British Fashion Council

David Beckham yıldızlı bir futbol kariyerinin yanında, oluşturduğu stil kimliğiyle erkek modası için de her zaman önemli bir figür oldu. Eşi Victoria Beckham'ın tasarımcılık kariyerinin 10. yılını kutlamasıyla da, moda dünyasıyla doğrudan bir bağ kurdu. Yer aldığı sayısız moda kampanyasından bahsetmiyoruz bile.

Oğlu Romeo Beckham'ın Burberry'nin yüzü olması, Brooklyn'in ise hem fotoğrafçılık, hem de moda fotoğrafçılığıyla yakından ilgilenmesi, onu modanın merkezinde tuttu ve tutmaya devam ediyor.

Öyle ki, David Beckham kendisine British Fashion Council tarafından, İngiliz modasını global bir sahnede tanıtmak adına verilen yeni elçilik göreviyle gündemde. "Bana verilen bu özel görev için çok mutluyum. İngiliz stili, modası ve işçiliğiyle sürekli övünürüm. British Fashion Council aracılığıyla sevdiğim bir sektörün mutfağına girmek beni çok heyecanlandırıyor. İngiliz modasının global repütasyonu tartışılmaz. Bu repütasyonu daha da güçlendirmek üzere çalışmaktan son derece memnunum."

David Beckham'ı yeni görevi için tebrik ediyor ve kendisinin de yer alacağı bir sonraki Londra Moda Haftası'nı merakla bekliyoruz!

David Beckham'in Stilinden Neler Öğrendik?

 

 

ETİKETLER: DAVİD BECKHAM , BRİTİSH FASHİON COUNCİL , ELÇİ , LONDRA MODA HAFTASI