18 Ekim 2018

Bohem, Şehirli ve Disko Parıltısı: Faik Sönmez'in Yeni Koleksiyonu

EDİTÖR: ZEYNEP GÜR

Dünya modasının en hit parçalarını birbirinden zarif tasarımlarla harmanlayan Faik Sönmez; Bohem Ruhlar, Şehirli Stil ve Disco Işıltısı olmak üzere üç farklı temayla zamansız ve modern bir koleksiyon sunuyor. Faik Sönmez 2018-19 Sonbahar/Kış koleksiyonunda; maksimal floral desenler, nakışlar ve ekoseler kadınları romantizme çağırırken, ipek ve kadifeye rakip olan deri formlar, sert sezon kadınına ciddiyet ve asalet katıyor.

faik sönmez

Yeni nesil dış giyimin vazgeçilmezi panço ve pelerinler bu yıl battaniye formunda büyük parçalar ve etnik desenlerle karşımıza çıkıyor. Romantizm dokulu ipek ve kadifeler, elbiseler, eşarplar ipeksi dokunuşlarla büyülü bir yolculuğa davetiye çıkarıyor. Sezonun en belirgin trendi Glam, koleksiyonda rock yıldızı ışıltısıyla yorumlanıyor ve enerji dolu aykırı bir havaya bürünüyor. 

faik sönmez

Tüm stilleri bütünleyen denimse, kürk ve aksesuar detaylarla modern bir kovboylu. Birbirinden iddialı sayısız parçayla 2018-19 Sonbahar/Kış koleksiyonunu açan Faik Sönmez'in renk skalasında; sonbahara yakışır toprak tonları, kiremit, haki, hardal sarısı, ten rengi, turuncu ve kahverenginin her tonu baş gösteriyor.

faik sönmez

www.faiksonmez.com

ETİKETLER: FAİK SÖNMEZ

İlgili Başlıklar