13 Mayıs 2019

Beyoncé, Marine Serre Tulumuyla Yeniden Oyuna Dahil

YAZI: ZEYNEP GÜR

beyonce

 Fotoğraf: Getty Images Turkey

Beyoncé'nin Homecoming belgeselinden sonra geri dönüş yoluna çoktandır geçtiğini anlamıştık, fakat görünen o ki, ünlü sanatçı kendisinden iyice emin olmamızı istiyor. Geçtiğimiz günlerde eşi Jay-Z ile Teksas'ta gerçekleşen NBA playoff maçına (Houston Rockets vs. Golden State Warriors) katılarak The Carters çıkarması yapan Beyoncé, Marine Serre'in alametifarikası haline gelen yarım ay logosuyla kaplı heykel tulumuyla, 'Kraliçe B' kimliğini yeniden devreye soktu. 

Geçtiğimiz ay gerçekleşen Coachella festivalinde, bebek mavisi House of Harlow 1960 elbisesini Marine Serre eldivenleriyle eşleştiren Kendall Jenner'dan sonra logomanya sahnesi bu defa Beyoncé'ye aitti. Houston Rockets renklerinden oluşan grafik desenli takımıyla fütüristik bir stile imza atan Beyoncé, görünümünü 90'lara selam duran güneş gözlükleri ve siyah yağmurluğuyla tamamladı. 

beyonce 

Fotoğraf: @beyonce

Stil rotasını Marine Serre'in 2019-20 Sonbahar/Kış koleksiyonuna çeviren Kraliçe B, açık tonlardan koyu tonlara terfi eden saçlarıyla da gündemdeydi. Coachella sahnesini kabarık ve altın sarısı saçlarıyla domine eden ikonik sanatçı, basket maçında geniş dalgaların ve koyu tonların çekim alanındaydı. 

Bir süredir Knowles-Carter hanesine yeni katılan ikizlerini öncelik sırasında baş sıralara alan üç çocuk annesini yeniden sahalarda görmek güzeldi! 

ETİKETLER: BEYONCE , BEYONCE KNOWLES , JAY-Z , THE CARTERS , JAY Z , HOMECOMİNG