31 Ocak 2019

Beymen'le Sezona Erken Giriş

YAZI: ZEYNEP GÜR

beymen

Moda dünyasının nabzını yoklayan markaların Cruise 2019 koleksiyonları Beymen'in seçkin raflarında çoktan yerini aldı. Alexander McQueen'den Bottega Veneta'ya, Jimmy Choo'dan Etro'ya, Balenciaga'dan Emilio Pucci'ye kadar uzanan listede moda devleri, Beymen mağazalarında ziyaretçilerini bekliyor. 

Sarah Burton imzalı Alexander McQueen Cruise 2019 koleksiyonunda, floral desenler, vücudu saran korseler ve viktoryen kol detayları revaçta. Bottega Veneta'nın romantizm ağırlıklı koleksiyonunda transparan ve pencereli formlar dikkat çekerken, Etro ilhamını iç içe geçmiş şehirlerin multikültürel yapısından alıyor; Kaliforniya'nın cool ve umursamaz tavrı, Hawaii'nin tropikal iklimi ve Uzak Doğu'nun eklektik desenleri ve daha fazlası...

 beymen

Balenciaga kadını, imza semboller ve grafiklerle kuşatılırken, gücünü 80'lerden alan Balmain güçlü kontrastlar ve beklenmedik eşleşmelere başvuruyor; modern ve futuristik kumaşlar, ışıltılı yüzeyler, üç boyutlu mozaikler koleksiyonun yıldızı yüksekleri. Bahar ve yaz stilinize yeni bir dokunuş getirmek istiyorsanız, Beymen'in Cruise 2019 koleksiyonunu gözden kaçırmayın. 

ETİKETLER: BEYMEN , ALEXANDER MCQUEEN , ETRO , BOTTEGA VENETA , BALMAİN , EMİLİO PUCCİ , DSQUARED2