17 Şubat 2019

Bella Hadid ve The Weeknd'in Militer Doğum Günü Tavrı

YAZI: ZEYNEP GÜR

bella hadid

Fotoğraf: @bellahadid

Modern çağın Bonnie & Clyde'ı Bella Hadid ve The Weeknd, şu sıralar aşklarının altın çağını yaşıyor desek isabet olur. 14 Şubat'ta Kanye West'in Kim Kardashian'a yaptığı ütopik jestleri aratmayan bir romantik akşam yemeğiyle Bella Hadid'e ilanı aşkta bulunan The Weeknd, bu jestinin karşılığını tam 48 saat sonra aldı.

bella hadid

Fotoğraf: @bellahadid

16 Şubat, Bella Hadid'in de deyimiyle "Yılın en sevdiği günü". Neden diye soracak olursanız, bu tarih, Bella Hadid'in 2015 yılından beri süregelen komplike ilişkisinin baş kahramanı olan The Weeknd'in doğum günü tarihi. 

Zamanda biraz geriye gittiğimizde, ünlü süpermodelin geçtiğimiz Ekim'de gerçekleşen sürpriz doğum günü partisi, Yolanda Hadid, Gigi Hadid, Anwar Hadid ve Kendall Jenner gibi kemik kadrodan üyelerin olduğu aile arasında bir kutlamadan ibaretti. Hatta o akşam The Weeknd'in Bella'ya evlilik teklifi ettiğine dair bazı söylentiler bile olmuştu.

bella hadid

Fotoğraf: @bellahadid

Gelgelim günümüze... Yani R&B dünyasının kötü çocuğu The Weeknd'in 29. yaş gününe. Uyumlu stilleriyle her daim sokak modasında liste başını çeken cool çift, bu defa militer tavırlarıyla karşınızda. Bella Hadid'in, 5 yıllık uzatmalı sevgilisinin doğum gününü biz bize bir organizasyonla kutlamaya hiç niyeti yok, aksine, ünlü süpermodel kamufle stiline rağmen yüksek seksapelitesiyle görünür olma eğiliminde. Timberland esintili bootile'leri, Prada çorapları, dalgalı saçları ve çekik göz makyajıyla baştan çıkartıcı, cesur ve vahşi bir duruş sergileyen 22 yaşındaki süpermodelin bir sonraki doğum günü temasını merakla bekliyoruz!

ETİKETLER: BELLA HADİD , THE WEEKND , ÜNLÜ STİL , KAMUFLAJ , HADİDS , 14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ