11 Mayıs 2018

Bella Hadid ve The Weeknd'den Cannes'da Samimi Görüntüler

YAZI: EKİN KURBETÇİ

bella-hadid-the-weeknd-break-up-relationship-cannes-kiss

Bella Hadid Magnum x Alexander Wang etkinliğinde.

Fotoğraf: @bellahadid

Cannes'daki Magnum x Alexander Wang etkinlikleriyle gündeme hızlı bir giriş yapan Bella Hadid, stili ve güzelliğiyle moda severleri heyecanlandırırken verdiği son görüntülerle de dedikodu kazanlarının kaynamasına sebep oldu. Ayrıldığı sevgilisi The Weeknd ile Coachella'da bir araya geldiğini yalanlayan güzel model bu kez hayranlarının kameralarından kaçamadı.

bella-hadid-the-weeknd-break-up-relationship-cannes-kiss

Gece boyunca şakalaşan ve birbirinin yanından ayrılmayan çift, samimi görüntüler verdi.

Fotoğraf: @stylevoguette

Selena Gomez'den ayrıldıktan sonra ismi birkaç kişiyle anılan ancak hiçbir ilişki haberini doğrulamayan The Weeknd ve ünlü şarkıcı ile ayrılığından sonra kariyerine odaklanan Bella Hadid, Magnum x Alexander Wang partisinde dudak dudağa görüntülendi. Gece boyunca samimi görüntüler veren ve etrafa aldırış etmeyen çift, 'Abella' severleri heyecanlandırdı.

bella-hadid-the-weeknd-break-up-relationship-cannes-kiss

Bella ve Abel, kameraları umursamayarak partiden birlikte ayrıldı.

Fotoğraf: @bellahnews

Kameralara yansıyan samimi görüntülerden sonra partiden birlikte ayrılan Bella ve The Weeknd ikilisi, akıllara 'Eski aşk yeniden mi alevleniyor?' sorusunu getirdi. Bella & Abel cephesinden henüz resmi bir haber gelmese de bu durum aralarındaki aşkın bitmediğinin bir göstergesi. Sıkı bir hayran kitlesine sahip olan bu ilişki küllerinden tekrar doğacak mı merakla bekliyoruz!

10 Adımda Bella Hadid & The Weeknd İlişkisi

ETİKETLER: BELLA HADİD , THE WEEKND , İLİŞKİ , AYRILIK , 2018CANNES