16 Kasım 2017

Bella Hadid ve The Weeknd Yeniden Birlikte mi?

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Bella Hadid

Fotoğraf: Getty Images Turkey/The Daily Front Row

Aslında hiçbir aşk mantığımız "Bitti!" deyince bitmiyor. Selena Gomez ve Justin Bieber'ın yeniden görüşmeye başlaması, küllenmiş aşkların her an alevlenebileceğini gösterdi. Selena ve Justin bu durumun en güzel örneği. The Weekend de Selena'nın izinden giderek, eski sevgilisi Bella Hadid'le temiz bir sayfa çekebileceklerinin sinyallerini verdi.

Dün gece Bella'nın New York'taki apartmanından çıkarken objektiflere yakalanan The Weeknd'in telaşlı bir şekilde, kendisini bekleyen araca doğru koşması ikilinin tekrar birlikte oldukları iddasını güçlendirdi.

Bella'nın geçmiş röportajlarına baktığımızda, The Weeknd'i unutmaya çalışma sürecinde epey zorluk çektiğini görüyoruz. "Ona her zaman saygı duyacağım ve seveceğim" derkenki samimiyeti, The Weeknd'in kendisi için ne kadar özel olduğunu fazlasıyla kanıtlıyor. Birbirlerini sosyal medya hesapları üzerinden takip etmeyi bıraksalar da, geçtiğimiz Haziran ayında The Weeknd'in yer aldığı Forbes kapağını beğenip, beğenisini geri çeken Bella'nın eski aşkını unutamayacağı her halinden belliydi. 

Haberler çıktığından bu yana The Weeknd'in samimiyetini sorgulayan Bella hayranları da, başarılı müzisyenin Selena Gomez'e misilleme yapıyor olabileceği ihtimali üzerinde duruyor. The Weeknd'in samimiyetini sorgulamak bizleri aşsa da, bu birlikteliğin beklenmedik ve şaşırtıcı bir gelişme olduğu kesin!

10 Adımda Bella Hadid & The Weeknd İlişkisi

ETİKETLER: BELLA HADİD , THE WEEKND , SELENA GOMEZ , JUSTİN BİEBER , AŞK , İLİŞKİ