F

28 Ocak 2019

Bella Hadid Tüm Enerjisiyle MICHAEL Michael Kors Kampanyasında!

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Michael Michael Kors

Fotoğraf: David Sims/MICHAEL Michael Kors

Gelecek yazı, tıpkı MICHAEL Michael Kors 2019 İlkbahar/Yaz kampanyasında yer alan yeni nesil süpermodel Bella Hadid gibi konforlu, enerjik ve stil sahibi karşılamak istemez misiniz? Öyleyse, David Sims'in obejktifinden çıkan bu kampanyayı içselleştirin. Michael Kors'un doğum yeri olan New York'ta gerçekleşen çekimler şehrin hızlı akışından, dur durak bilmeyen enerjisinden ve bugünün hayat tarzının merkezi olan iyimserlikten esinleniyor. Çıkan sonuç, daha keyifli bir yaz için hepimizi gerekli motivasyonu sağlıyor. 

 

Michael Michael Kors

Fotoğraf: David Sims/MICHAEL Michael Kors

MICHAEL Michael Kors, 21. yüzyıl gardrobuna taze bir bakış açısı sunmayı da ihmal etmiyor: Maskülen ve feminen detayların bir arada olduğu, gösterişli bir sokak stili, kamuflaj desenli elbiseler ve anoraklar, şık spor ayakkabılar, kargo pantolonlar, seksi bikini ve vazgeçilmez denim kumaşı... Göze çarpan detaylar arasında Michael Kors Mercer Link koleksiyonundan altın bileklikler ve Michael Kors Access Smartwatch da var. 

Michael Michael Kors

Fotoğraf: David Sims/MICHAEL Michael Kors

Bella Hadid'in kampanya yüzü olmasından büyük bir memnuniyet duyduğunu söyleyen Michael Kors, "Bella Hadid tam bir modern jet-set. Hem sosyal, hem maceracı ve 7/24 hareket halinde" diyor.

ETİKETLER: MİCHAEL MİCHAEL KORS , 2019 İLKBAHAR/YAZ , BELLA HADİD , DAVİD SİMS