17 Şubat 2019

Beckham 5'lisi de Victoria Beckham Defilesinde!

YAZI: ZEYNEP GÜR

beckham

Fotoğraf: GoRunway

Victoria Beckham, geçtiğimiz saatlerde, 2019-20 Sonbahar/Kış koleksiyonunu Londra Moda Haftası kapsamında beğeniye sundu. Tate Britain'de gerçekleşen defilenin ön sırası, en az Victoria Beckham'ın yeni koleksiyonu kadar çarpıcıydı. Çünkü Beckham'lar front-row'un tamamını ele geçirmiş vaziyetteydi!

david beckham harper beckham 

Fotoğraf: GoRunway

Kardashian dayanışması bir yana, Beckham dayanışması başka bir yana. Victoria Beckham'ın her defilesini izlemeye giden Brooklyn, Cruz, Romeo ve Harper yine annelerinin son koleksiyonunu seyretmek için oradaydı. Eşinin attığı her adımda arkasında olan David Beckham da çocuklarıyla birlikte defileye katılarak haklarında çıkan tüm boşanma haberlerini yalanladı. Beckham klanının en küçük ve sempatik üyesi Harper'ın kaküllü yeni saç modeli ise ilgi çekenler arasındaydı.

 david beckham harper beckham

Fotoğraf: GoRunway

Defileye yeni sevgilisi Hana Cross ile katılan Brooklyn Beckham ise, stil imzası haline gelen baker boy şapkasıyla yine yeni yeniden nostaljik bir İngiliz beyefendisi görünümüne imza atmayı başardı. Yeni nesil model Hana Cross ise Jr. Victoria Beckham stiliyle artık Beckham ailesinin bir parçası olduğunu kanıtladı. 

ETİKETLER: BROOKLYN BECKHAM , CRUZ BECKHAM , ROMEO BECKHAM , HARPER BECKHAM , DAVİD BECKHAM , VİCTORİA BECKHAM