05 Şubat 2019

Bahar Kadar Hafif: Mango İlkbahar/Yaz 2019 Koleksiyonu

YAZI: ZEYNEP GÜR

mango

Mango, İlkbahar/Yaz 2019 koleksiyonunu prestijli sanat galerilerinden biri olan Elba Benitez Gallery’de moda severlerin beğenisine sundu. Mango’nun elçisi Sofía Sánchez de Betak’ın ev sahipliğini yaptığı davete Yasmin Sewell, Chiara Totire, Veronika Heilbrunner, Leia Sfez, Erika Boldrin, Julie Pelipas, Tamu McPherson, Marta Cygan, Candela Pelizza ve Sofia Moser Leitão gibi güçlü ve stil öncüsü Mango kadınları katıldı. 

Mango'nun İlkbahar/ Yaz 2019 koleksiyonun gündeminde trençkotlar, maskülen blazer ceketler, triko kazaklar, tie-dye desenli pastel tonlarında bisikletçi pantolonlar yer alıyor. Mango, bahar esintili koleksiyonuna gecenin parıltısını da taşımayı ihmal etmiyor; akışkan silüetli bluz ve elbiseler, vichy patchwork ya da paisley desenler geniş bir öneri yelpazesiyle gardıroplarınıza talip!

Rafya çantalar ve bereler yeni sezonunun trend belirleyicileri olmaya aday. Mango’nun imzası haline gelen asimetrik altın küpeler ve cam aksesuarlar da yine bu sezon stilinizde “sık kullanılanlara” ekleyecekleriniz arasında. Gelecek sezon stilinizde Mango'nun İlkbahar/Yaz 2019 koleksiyonundan ilham alın!

ETİKETLER: MANGO , İLKBAHAR/YAZ 2019 , SOFİA SANCHEZ DE BETAK , MANGO COMMİTTED , YASMİN SEWELL , JULİE PELİPAS