07 Ocak 2011

Astrostil: İkizler

2010 yılının ikinci yarısından itibaren son yıllarda ev hayatında yaşamış olduğunuz kısıtlanmaların sona erdiğini fark etmiş olmalısınız. 2012 Ekim ayına kadar devam edecek olan bu transit sizi, yaratıcılığınızı dengeli ve ılımlı bir şekilde ilişkiler üzerinden hayata aktarmak konusunda eğitecektir. Kişisel ifadeniz, yaratıcı yönleriniz, keyif duyduğunuz hobileriniz, aşk hayatınız ve çocuklarınızla olan ilişkileriniz gibi konularda daha ciddi, kontrollü ve sabırlı davranışlarda bulunmanız gerekebilir.

Çocuk sahibi değilseniz, bu iki yıllık süreç zarfında çocuk sahibi olmayı ciddi bir şekilde gündeminize alabilirsiniz. Çocuk sahibiyseniz, onunla alakalı konularla ilgilenmeniz, sorumluluklar üstlenmeniz gerekebilir. Aşk hayatınızı fazlasıyla ciddiye alabilirsiniz. Süregelen bir beraberliğiniz yoksa hayatınıza giren kişiyle ciddiyet içeren bir ilişki yaşayabilirsiniz. Ancak aşk hayatında fazla ciddiyetten kaynaklanan sorunlar da yaşayabilirsiniz.

22 Ocak-4 Haziran arasında sizi, yukarıda bahsedilen sosyal çevreniz ve içinde bulunduğunuz gruplarla olan çalışmalarınızda oldukça olumlu destekleyecektir. Jüpiter'in de güzel etkisiyle yaratıcılığınız artabilir; gelecek planlarınız ve umutlarınız tazelenebilir.

Jüpiter 4 Haziran'dan sonra Boğa burcuna geçiyor. İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar için bu en sakin yaşam alanlarından biridir.

2009'dan beri Plüton'un etkisiyle ortak finansal konularda bazı zorluklar yaşıyor olmalısınız. Eşiniz veya ortağınızla ilgili para işlerinde zorlayıcı koşullar söz konusu olabilir. Yatırımlar, miras, borç ve alacaklar konusunda daha fazla hırs ve çaba içindesiniz. Şimdiye kadar olan finansal yaklaşımlarınızı kökten değiştirmeniz; ortak maddi paylaşım içeren alanlarda yeni tutumlar geliştirmeniz gerekebilir.

4 Nisan-5 Ağustos tarihleri arasında kariyeriniz, toplumsal statünüz ve üstlerinizle ilişkilerinizi temsil eden yaşam alanınızda ileriki yılları etkileyecek bazı temaların habercisi olacaktır.

EDİTÖRÜN NOTU:

Bir adım önde olma isteğiyle yanıp tutuşan İkizler trendlere de yön verir. Sonia Rykiel ve Alber Elbaz (Lanvin) gibi cesur ve dinamik işlere imza atarlar. Jason Wu, Marni ve Thakoon bu sezon İkizlerin radarına yakalanan koleksiyonlara imza attılar.

Elizabeth Hurley ve Angelina Jolie gibi güçlü kadınların burcu olan İkizlerin podyumdaki temsilcisi ise 12 Haziran doğumlu Abbey-Lee Kershaw. Avustralyalı model, Michael Kors defilesinde podyumdaydı. Son dönemde kısa kestirdiği saçlarıyla Lagerfeld'in favorileri arasında anılan Kershaw, Chanel'in de yüzlerinden biri.

Foto Galeri için tıklayın.

ETİKETLER: JASON WU , ANGELİNA JOLİE , MARNİ , THAKOON , ALBER ELBAZ , OCAK 2011 , ASTROSTİL 2011 , ELİZABETH HURLEY , SONİA RYKİEL