05 Ağustos 2010

Arzu Kaprol Galata'da

Galata'da hareketlilik devam ediyor. Öykü Thurston ve Yasemin Özeri'nin ortak butiği Laundromat, Aida Pekin, Simay Bülbül, Gizia, Bahar Korçan, LiliPud ve Atelier 55 derken şimdi de başarılı tasarımcımız Arzu Kaprol, Galata'daki Serdar-ı Ekrem Sokağı'nın konuğu oldu.

Bugüne kadar Abidin Dino, Orhan Veli gibi kültür dünyamızın önde gelen isimlerine evsahipliği yapan tarihi Kamondo Apartmanı'nda yer alan butiğin dış cephesi Paris'in ünlü alışveriş caddesi Saint Honoré'deymişsiniz hissi uyandırıyor. Arzu Kaprol Gallery tasarımcının kendi imzası için tasarladığı ürünlere evsahipliği yapıyor.

Ama madalyonun diğer yüzünde profesyonel bir çalışma daha var. Kaprol'ün Kreatif Direktörlüğünü yürüttüğü ve aralarında Network, Fabrika ve Que gibi markaların da olduğu AY Marka Grubu, tasarımcının kendi imza markasının da perakende kısmıyla ilgileniyor. Yurtdışında da benzerlerine rastladığımız bu durum Türkiye'de ilk kez gerçekleşiyor. Bu yenilikçi işbirliğinin sonucunda yakında yeni Arzu Kaprol mağazaları da bulmak mümkün olabilir.

 

ETİKETLER: AİDA PEKİN , ARZU KAPROL , SİMAY BÜLBÜL , BAHAR , LAUNDROMAT