03 Nisan 2017

Angelina Jolie ile Annesi ve Yaşlılık Hakkında

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Guerlain, yeni parfümü 'Mon Guerlain' için gücünü Angelina Jolie ile birleştirdi. Mon Guerlain'ın tanıtım elçiliğini üstlenen Angelina Jolie, Parizyen hatıraların yeni sembolü olması beklenen bu parfümün DNA'sına hiç yabancı değil.

Angelina JolieFotoğraf: @angelinajolienews

Jolie'nin 2007 yılında meme kanserinden kaybettiği annesi Marcheline Bertrand'ın babasından gelen Fransız kökleri var. Fransız kültürüne çocukluğundan aşina olduğu belirten güzel aktris, bir dergiye verdiği röportajda annesi hakkında şu sözleri söylüyor: "Çok sade bir kadındı. Neredeyse hiç makyaj yapmazdı. Gayet sakin ve mütevazı bir hayat yaşamayı tercih etti. Bir lady gibi hissetmek istediği anlarda ise Guerlain pudrasını kullanırdı hep."

Annesini erken kaybetmiş olmanın hüznünü her daim yaşayan Angelina Jolie, yaşlılığında ağır sağlık sorunları yaşamaktan bir süre fazlasıyla tedirgindi. Son dönemde boşanma sürecinin de kendisini çok yıprattığı bilinen Jolie devam ediyor: "Anneyseniz, hayatta kalma içgüdünüz daha şiddetli oluyor. Şu an mutluyum. Çocuklarım da gayet sağlıklı. Korkmaya lüzum yok. Korkusuzluk, hayatı netleştiriyor." 

 

ETİKETLER: ANGELİNA JOLİE , GUERLAİN , MON GUERLAİN , MARCHELİNE BERTRAND